kurtyna chłodnicza


Fabryki i budynki produkcyjne tak naprawdę nie potrzebują pięknych i okazałych zasłon jako dekoracji. Potrzebują zestawu solidnych i trwałych zasłon przemysłowych, które poprawią lub ułatwią atmosferę pracy. Odlewnie i firmy lotnicze, fabryki mebli i tworzyw sztucznych oraz przetwórstwa spożywczego to tylko niektóre z branż, które czerpią korzyści z tego rodzaju zasłon
Kurtyna chłodnicza zapewnia barierę ograniczające przestrzeń od chłodu i zimna . Daje to dużym firmom produkcyjnym doskonałą okazję do zaoszczędzenia pieniędzy poprzez radzenie sobie z problemami spowodowanymi niepotrzebnymi stratami ciepła. Prawie każdy rodzaj budynku przemysłowego może skorzystać z tego rodzaju kurtyny.
Aby zapewnić jakość i trwałość, zasłony te są produkowane z elastycznych i ognioodpornych tkanin.
Ponieważ coraz więcej przedsiębiorców dostrzega energooszczędną jakość kurtyny, producenci kurtyn produkują je masowo w różnych rozmiarach. Istnieją rozmiary, które wystarczą na potrzeby chłodzenia lub ogrzewania małego pomieszczenia lub przestronnego magazynu.
Kurtyny zaprojektowane są tak, aby zapewnić stały dopływ schłodzonego lub ogrzanego powietrza, są bardzo cenne podczas zimnych i ciepłych miesięcy w roku.
Kurtyny pcv są znane jako najskuteczniejsza metoda ograniczania strat ciepła, zatrzymywania i utrzymywania schłodzonego powietrza lub zmniejszania poziomu hałasu. Kurtyna z PVC charakteryzuje się wyjątkową trwałością i elastycznością.
Jest w stanie wytrzymać częste uderzenia wózków paletowych i wózków widłowych. Kurtyny z PCV są zazwyczaj sprzedawane na metry i dostępne w różnych kolorach.
Drobne elementy unoszące się w powietrzu stanowią stałe zagrożenie dla zdrowia i czystości produktu nawet w najlepiej prowadzonej fabryce. Niekontrolowane mogą prowadzić do poważnych problemów, w tym kosztownych uszkodzeń sprzętu.. Zainstalowanie systemu wentylaycjnego może być skuteczne, ale jest niezwykle kosztowne. Prosta zasłona PCV znacznie obniży koszty i niedogodności. W lakierniach samochodowych, produkcji włókna szklanego, zakładach chemicznych, a właściwie wszędzie tam, gdzie przypadkowe wytwarzanie drobnych cząstek zagraża zdrowiu i bezpieczeństwu – kurtyny z PVC są idealnym rozwiązaniem.
Dystrybutorzy kurtyn mogą zamontować kurtynę przy użyciu wsporników mocujących. Zakupić je można w sklepach z artykułami żelaznymi.

Kurtyna chłodnicza: https://ekranypcv.pl/